E-shop

 Nakupujte on-line!

Chcete nakupovat květiny opravdu online, chcete mít okamžitý přehled o aktuální nabídce a o vývoji cen? Nabízíme vám možnost objednat si zboží přímo od jednoho z největších světových obchodníků s květinami! Skladové chladírenské prostory těsně sousedí s květinovou burzou v holandském Aalsmeeru a jsou na ni přímo napojeni. Právě nakoupené květiny putují do skladu jen pár minut.

Bezkonkurenční nabídka

Nabídka květin, dekorační zeleně a dekoračních doplňků, které jsou vám k dispozici, je v mnohém výjimečná. V rámci e-shopu si můžete vybírat až z neuvěřitelných 2000 položek, prodávaných za výhodné ceny. Dále jistě oceníte fakt, že Ceny v e-shopu jsou uvedeny včetně dopravy, jde tedy o konečné částky, které vám budou účtovány při předání – nečeká na vás tedy žádné nepříjemné překvapení!

Dodání do druhého dne

Květiny v e-shopu si můžete vybírat průběžně, objednávky se uzavírají vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11:00. Ihned poté se květiny připravují k expedici. Následně probíhá transport do naší firmy, kde kontrolujeme stav a kvalitu dodávky a květiny kompletujeme dle vašich objednávek. Pokud je vše v pořádku, květiny rozvážíme do vašich prodejen. Navzdory zdánlivé složitosti celého procesu i tomu, že zásilka musí urazit okolo 1000 km, vám garantujeme, že své květiny dostanete den po uzavření objednávky – takže pokud si zboží objednáte v pondělí, už v úterý budete mít květiny ve své prodejně.

Rozvoz zdarma

Po předchozí dohodě Vám květiny v rámci Prahy zdarma přivezeme – stejně jako rozvoz mimo Prahu, je-li vaše prodejna na trase našeho dealera. Mimopražským zákazníkům, vzdáleným od dealerských tras, nabízíme podmínky založené na individuální dohodě.

Rozumíme vám

Obchodujeme sice po celém světě, ale máme na paměti, že jsme česká firma. Ceny v e-shopu jsou tedy uvedeny v korunách a nikoliv v eurech. Případné nejasnosti či reklamace s vámi vyřídíme česky, což jinde zdaleka nebývá samozřejmostí. Vážíme si vás a těšíme se na váš nákup!

Přihlášení do e-shopu

Máte zájem nakupovat květiny z e-shopu?
Kontaktujte nás.

Firma
Kontaktní osoba*
Telefon
Zpráva

 

Pokud ještě nejste náš zákazník, nejdříve se prosím zaregistrujte.

Registrace

MÁTE DOTAZ? KONTAKTUJTE NÁS

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše dotazy.

infotulipapraha.com

257 22 03 45

STAŇTE SE ZÁKAZNÍKEM

Zaregistrujte se online a při Vaší první návštěvě si pouze vyzvedněte hotové zakaznické karty.

přejít na stránku s registrací